Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

 1. Şartlar

https:/autodoor-tr.com/ adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı ve geçerli tüm yerel yasalarla yapılan sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller, telif hakkı ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

 1. Lisansı Kullanın

İlavecapacityengineering.com Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasının yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirilmesine izin verilmektedir. Bu, bir mülkiyet devri değil, bir lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

 • materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;
 • materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamuya açık sergileme amacıyla kullanamazsınız;
 • ekcapacityengineering.com Web Sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı tersine mühendislik yapmaya teşebbüs etmek;
 • materyallerden her türlü telif hakkı veya diğer mülkiyet notlarını kaldıracaksınız; veya
 • materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka bir sunucuya “aynalamak”.

Bu, autodoor-tr.com’un bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda feshedilmesine olanak tanıyacaktır. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da sona erecektir ve ister basılı ister elektronik formatta olsun, indirdiğiniz ve elinizde bulunan tüm materyalleri imha etmelisiniz. Bu Hizmet Şartları , Hizmet Şartları Oluşturucu’nun yardımıyla oluşturulmuştur .

 1. Sorumluluk reddi beyanı

autodoor-tr.com Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. autodoor-tr.com açık veya zımni hiçbir garanti vermez, dolayısıyla diğer tüm garantileri geçersiz kılar. Ayrıca, autodoor-tr.com , Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili veya bu materyaller veya bu Web Sitesine bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili başka hiçbir beyanda bulunmaz.

 1. Sınırlamalar

autodoor-tr.com veya tedarikçileri, autodoor-tr.com Web Sitesinde yer alan materyallerin kullanılması veya kullanılamaması nedeniyle ortaya çıkacak hiçbir zarardan, extracapacityengineering.com veya bu Web Sitesinin yetkili bir temsilcisine sözlü veya sözlü olarak bilgi verilmiş olsa bile sorumlu tutulamaz. Böyle bir hasar olasılığı hakkında yazılı olarak. Bazı yargı mercileri, zımni garantilerde sınırlamalara veya arızi zararlara ilişkin sorumluluğun sınırlandırılmasına izin vermemektedir; bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

 1. Düzeltmeler ve Hatalar

autodoor-tr.com’un Web Sitesinde görünen materyaller teknik, dizgisel veya fotografik hatalar içerebilir. extracapacityengineering.com bu Web Sitesindeki hiçbir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmez. autodoor-tr.com, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. extracapacityengineering.com materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

 1. Bağlantılar

autodoor-tr.com, Web Sitesine bağlantı verilen sitelerin tamamını incelememiştir ve bu tür bağlantı verilen sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin ekkapasiteengineering.com tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantı verilen herhangi bir web sitesinin kullanımının riski kullanıcıya aittir.

 1. Site Kullanım Koşullarında Değişiklikler

autodoor-tr.com, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda revize edebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

 1. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

 1. Geçerli Kanun

autodoor-tr.com Web Sitesine ilişkin herhangi bir iddia, kanun hükümleri ihtilafı dikkate alınmaksızın tr kanunlarına tabi olacaktır.

Call Now Button